Logo Akademia 2R

O nas !

Akademia 2R - Ruch i Rozwój zajmuje się organizacją sportu i rekreacji dzieci w wieku 4-12 lat na terenie Krakowa i województwa małopolskiego.


10 letnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi sprawia, że dzieci trenujące w Akademii 2R są profesjonalnie przygotowane do rozwijania swoich umiejętności fizycznych oraz mentalnych. Naszym celem jest zrównoważony rozwój jednostki.


Dbamy i wspieramy każdego uczestnika naszych zajęć. Na naszych treningach stawiamy na indywidualny rozwój zawodnika. Nabywanie umiejętności technicznych oparliśmy o zachodnio-europejskich wzorce szkolenia.


W najmłodszych grupach wiekowych (przedszkolaki) treningi zbudowane są z zabaw ruchowych, które mają na celu rozwinięcie zainteresowania sportem oraz dyscypliną piłki nożnej.


Hasło naszej akademii to „Pierwszy krok na szczyt” przypomina nam jak ważną role pełnimy w życiu każdego młodego piłkarza, który stawia swoje pierwsze kroki z piłką.


Chcielibyśmy również wyposażyć utalentowanych zawodników w kompleksowy zestaw umiejętności, który pozwoli kontynuować karierę na kolejnych szczeblach.

Zapraszamy !
Zespół Akademii 2R

Sztab szkoleniowy: